Kdo vás povede

Tým

Instruktorský team je sestaven z aktivních zkušených jezdců, pro které je jízda na motorce nejenom vášní, ale celoživotním posláním.

Úloha instruktora je v co nejkratším čase analyzovat jezdce a individuálním přístupem, efektivně každému z vás podávat rady, poznatky čI zpětnou vazbu, díky které dokážete své jezdecké dovednosti vylepšit.

Lektorská práce je prací taktéž psychologickou, jelikož každý motorkář pracuje se svým strachem, s limity své hlavy a také zkušenostmi, které má a proto se snažíme maximálně možným pohodovým usměvavým způsobem uvolnit a připravit každého, aby po dobu kurzu mohl přijímat maximum informací.

Když se nám otevřete, rádí vám pomůžeme jezdit lépe.

Instruktor

Adam Peschel

Motocyklový kaskadér a Stunt rider od roku 2005. Instruktor kurzů bezpečné jízdy od roku 2011, Spoluzakladatel projektu Motoškola po zadním a Instruktor motoškol Masarykova okruhu v Brně, Aktivní silniční a okruhový jezdec.

Instruktor

Roman Staroba

Profesionální instruktor na závodních okruzích v ČR i zahraničí. Hlavní instruktor Steel Ring Třinec, Spoluzakladatel Pitland.cz, Instruktor Motofitness.cz od roku 2016. Aktivní silniční jezdec, trenér motocyklových závodníků.

Instruktor

Lukáš Janečka

Bývalý motocyklový kaskadér, aktivní silniční jezdec a instruktor motoškoly.